Cześć!

Z tej strony Rafał i Eryk. We dwójkę jesteśmy właścicielami sklepu internetowego niecodziennegadzety.pl oraz marki Erico Kids. Miło nam gościć Ciebie na naszym blogu ByćJakRodzic.pl.

Bloga BycJakRodzic.pl współtworzymy razem z Naszą cudowną copywriterką Marzeną, która co tydzień publikuje dla Was artykuły z tematyki rodzicielskiej 🙂 Mamy nadzieję, że wpisy Marzeny, która jest także Mamą zaciekawią Ciebie i przez to zastaniesz z Nami tutaj na dłużej.

O czym piszemy?

Znajdziecie u nas dużo praktycznych artykułów dotyczących tematyki rodzicielskiej. Naszym celem jest zbudowanie wspaniałej społeczności Bloga BycJakRodzic.pl 🙂

Na Blogu znajdziecie nie tylko Artykuły Marzeny ale również wiele nagrań na żywo z naszymi ekspertami z różnych dziedzin w temacie rodzicielskim. M.in. z Psychologami, pracownikami przedszkoli itd. Zakładka WYWIADY Z EKSPERTAMI będzie cały czas rozbudowywana i będą tam przybywać cały czas nowe wywiady 🙂

Gdzie nas znajdziecie?

Nasze działania możecie śledzić na naszym profilu na Facebook’u – dołączcie do grona naszych czytelników, a będziecie na bieżąco z nowymi wpisami, jak również ciekawostkami. Również możecie Nas znaleźć na Instagramie.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszych sklepów internetowych: NiecodzienneGadzety.pl oraz Ericokids.pl

Pozdrawiamy,

Rafał i Eryk, Marzena, Kasia oraz cały Nasz Zespół 🙂